YATIRIM DANIŞMANLIĞI & STRATEJİK DANIŞMANLIK

YATIRIM DANIŞMANLIĞI & STRATEJİK DANIŞMANLIK

Ticari gayrimenkul sektöründe başarılı ve güvenilir bir yatırım danışmanı olmanın anahtarının sadece gayrimenkul sektörünü bilmek değil, aynı zamanda yerel ve global finansal piyasaları da anlayabilmek ve analiz edebilmek olduğuna inanıyoruz. Modern finansal piyasalar anlayışını, geleneksel gayrimenkul piyasalarında aracılık ile birleştiren benzersiz bilgi ve tecrübemiz, piyasadaki klasik gayrimenkul aracıları tarafından kolaylıkla ulaşılamayacak bir bakış açısı sağlamaktadır.

 

Gerek üç aylık olarak yayınlanan ve piyasadaki diğer araştırma şirketleri ve kurumlar tarafından yayınlanan ham verilere dair yorumları içeren herkese açık The Alchemy serisinde, gerekse de geniş bir coğrafyayı kapsayan ve müşteriye özel hazırlanan stratejik danışmanlık raporlarında, bu benzersiz bakış açısının sağladığı katma değeri kullanmaktayız.

 

Hiçbir gayrimenkulün bir öteki ile aynı olmadığından hareketle, her bir projeyi sadece genel piyasa koşulların göz önüne alarak değil, o projeye özgü mikro – şartları da göz önüne alarak değerlendirmekteyiz. Bu çok yönlü yaklaşımımız, yatırım analizleri, fizibilite, taktik varlık plasmanı ve stratejik portföy tavsiyeleri gibi servislerimizin herbirine ilham kaynağı olmakta;  müşteri odaklı ve geleceğe yönelik analizler hazırlamamıza katkıda bulunmaktadır.