ALIM – SATIM ARACILIK HİZMETLERİ

ALIM – SATIM ARACILIK HİZMETLERİ

Mergen Danışmanlık, sermaye piyasaları, gayrimenkul piyasaları ve aracılık hizmetlerindeki bilgi ve tecrübelerinin benzersiz bileşimini ön plana çıkararak; halka açık fonlar, GYOlar, şirketler ve bireysel gayrimenkul yatırımcılarını içine alan geniş müşteri yelpazesi  için; ister satın alma isterse de satış süreci hizmetlerinde, mümkün olan en üst düzey hizmeti sağlamayı ilke edinmiştir. Düzenli ve güvenilir planlama, prezantasyon, bilgilendirme ve müzakere yoluyla, tanıtıcı doküman oluşturulmasından anlaşma sonrası işlemin kapanışına kadar, müşterilerine verimli ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. .

 

Stratejimizi müşterimizin gereklerine göre, özellikle de portföy yapısı ve yatırım kriterlerini gözönüne alarak kurgulamak ana prensibimizdir. Piyasada sürekli aktif olarak, hem ilişkilerimizi geliştirir hem de aktif piyasa oyuncuları , ürünleri ve o anki piyasa koşulları ile ilgili güncel duruma ulaşırız.

 

Finansal piyasaları anlamak ve yorumlamak, başarılı ticari gayrimenkul yatırımları gerçekleştirmede en önemli faktörlerden biri olduğundan, bu konudaki bilgimiz ve geçmişimiz ile rakiplerimizden ayrışıyoruz.

 

Basiretli Tüccar olmanın, Mergen Danışmanlık’ın, gayrimenkul ve finans arasındaki köprüyü üzerine inşa ettiği platform olduğundan, bağımsızlığımızın ve etik anlayışımızın çok önemli bir katma değer ve farkımızı yaratan olgulardan biri olduğuna inanıyoruz.